Konspekt jednostki treningowej - WKS Śląsk Wrocław SA U18 - CLJ - Cz.1


Od dwóch tygodni mam ogromną przyjemność uczestniczyć w stażu szkoleniowym w klubie WKS Śląsk Wrocław SA. Dzięki uprzejmości trenerów mogę brać czynny udział w treningach grup młodzieżowych oraz zespołu rezerw. Każde zajęcia owocują ogromem wiedzy merytorycznej i praktycznej którą na łamach projektu "Trening z pasją" będę się z wami dzielił. Z góry chciałbym podziękować wszystkim trenerom za pomoc, udzielone wsparcie oraz przede wszystkim za chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziś chciałbym oddać w wasze ręce konspekt jednostki treningowej grupy WKS Śląsk Wrocław SA U18, która na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów.


Jednostka treningowa została przygotowana przez trenera Ryszarda Pietraszewskiego i przeprowadzona 17.10.2018r, . Była przygotowaniem do zbliżającego się meczu z Koroną Kielce U18. Główny temat zajęć : doskonalenie działań obronnych podczas dośrodkowań - i na tym aspekcie szczególnie skupiono się w części głównej zajęć. Przed tym jednak odbyła się aktywizacja i rozgrzewka przeprowadzona z trenerem przygotowania motorycznego, a w części wstępnej doskonalenie podań. Tutaj trener bardzo dużo uwagi przykuwał do szczegółów : otwarta pozycja ciała, przyjęcie kierunkowe, siła podania, zrywanie krycia czy gra nogą dalszą od przeciwnika.

Kolejna wartościowa lekcja za mną. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w treningu Trenerowi Ryszardowi Pietraszewskiemu, a w szczególności za rozmowę po treningu, i wyczerpujące i merytoryczne odpowiedzi na moje pytania.

Konspekt jednostki treningowej 

WKS Śląsk Wrocław SA U18 - CLJ

Doskonalenie działań obronnych podczas dośrodkowań
Pobierz Konspekt U18 - Doskonalenie działań w obronie podczas dośrodkowań WKS ŚLĄSK WROCŁAW U18 CLJ tutaj : POBIERZ

To jeszcze nie koniec materiałów jakie przygotowałem dla was ! Będę dla was systematycznie wrzucał konspekty obserwowanych jednostek podczas stażu. Chciałbym odwiedzić każdą strukturę Wrocławskiego klubu, więc materiałów i wiedzy na pewno będzie sporo!

Na koniec mała prośba. Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !


Sprawdź inne propozycje konspektów treningowych tutaj : KONSPEKTY


____________________________________________________________
Koniecznie dajcie znać w komentarzu jak podoba wam się wpis i sama jednostka treningowa !