Konspekt jednostki treningowej U7 - orientacja przestrzenna, postrzeganie - POBIERZ

Konspekt jednostki treningowej U7 - orientacja przestrzenna i postrzeganieCześć Trenerzy, ostatnio udostępniony tutaj konspekt treningowy dla piłkarskich skrzatów został przez was pobrany ponad 500 razy ! Cieszę się z tego powodu, ponieważ świadczy to o tym, że idea projektu "Trening z pasją" spełnia swoje założenia. Mam nadzieję, że kolejne materiały również wam się spodobają i pomogą wzbogacić wasz warsztat trenerski.

Dziś w wasze ręce dzięki uprzejmości konspektypilkanozna.pl oddaje kolejny konspekt dla kategorii wiekowej U7. Temat główny : Orientacja przestrzenna, postrzeganie, prowadzenie piłki pod presją przeciwnika. W treningu tym zastosowano progresję trudności ćwiczeń, gdzie początkowo zawodnicy zaczynają od berka. Ta część treningu (faza szału) ma na celu wyszumienie się oraz przygotowaniem zawodników do części głównej treningu. Kolejna część obejmuje prowadzenie piłki nogą z dodatkowymi zasadami, które zawodnicy poznają w ćwiczeniu wcześniejszym. Następna część treningu obejmuje grę 1x1, w której zawodnicy mają zadanie jak najdłużej utrzymać się przy piłce. Na określony sygnał, zawodnik z piłką podejmuje decyzję przeprowadzenia piłki przez właściwą bramkę.
Końcowa część treningu stanowi swobodna gra. Zaleca się, aby dla tej kategorii wiekowej stosować małe gry 2x2, 3x3. Trenerze, pamiętaj aby na gry poświęcić minimum 50 % czasu trwania treningu.

Mam nadzieję, że konspekt Ci się spodoba i przyda się w twojej trenerskiej pracy. Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu  pod tym wpisem⬇⬇⬇ 


Pobierz konspekt U7 - orientacja przestrzenna, postrzeganie - TUTAJ

Na koniec jeszcze jedno, gdybyś potrzebował konspektu treningowego na dany temat dla konkretnej kategorii wiekowej, daj znać w komentarzu, na naszym Facebooku bądź mailowo : kontakt@treningzpasja.pl . Na pewno coś przygotujemy. 

Zaprezentowany konspekt, jest jednym z 80 konspektów znajdujących się w książce "Konspekty dla skrzatów 5-6 lat". Link do całego zbioru : https://www.konspektypilkanozna.pl/sklep/konspekty-dla-skrzatow-5-6-lat/

Sprawdź inne propozycje konspektów treningowych tutaj : KONSPEKTY

Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !

____________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !