Konspekt jednostki treningowej U7 - prowadzenie piłki - POBIERZ

Konspekt jednostki treningowej U7 - prowadzenie piłkiWitaj Trenerze, w zeszłym tygodniu poczyniłem kolejny mały krok do tego by projekt "Trening z pasją" był pomocą dla każdego, i by docierał do jak najszerszego grona trenerów. Dzięki podjętej współpracy z konspektypilkanozna.pl mam dla was kolejne darmowe materiały do pobrania !

Mam nadzieję, że prezent Ci się spodoba i przyda się w twojej trenerskiej pracy. Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu  pod tym wpisem⬇⬇⬇ 

Temat jednostki treningowej to nauka prowadzenia i czucia piłki. W części wstępnej zawodnicy wykonują ćwiczenia ogólnorozwojowe, oraz biorą udział w zabawie berek. Ta część treningu (faza szału) ma na celu wyszumienie się oraz przygotowanie zawodników do części głównej treningu. Kolejna część obejmuje prowadzenie piłki nogą z dodatkowymi zasadami, takimi jak dotykanie pachołków oraz w kolejnym ćwiczeniu zaglądanie pod pachołki i zanoszenie stożków w określone miejsce. Końcowa część treningu stanowi swobodną gra. Zaleca się, aby dla tej kategorii wiekowej stosować małe gry 2x2, 3x3. Trenerze, pamiętaj aby na gry poświęcić minimum 50 % czasu trwania treningu. 

Czas trwania treningu obejmuje 60 minut.


Pobierz Konspekt U7 - Krasnoludki tutaj : POBIERZ

Zaprezentowany konspekt, jest jednym z 80 konspektów znajdujących się w książce "Konspekty dla skrzatów 5-6 lat". Link do całego zbioru : https://www.konspektypilkanozna.pl/sklep/konspekty-dla-skrzatow-5-6-lat/

Sprawdź inne propozycje konspektów treningowych tutaj : KONSPEKTY

Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !


____________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !