Konspekt jednostki treningowej - SENIOR - OKRES PRZYGOTOWAWCZY

    Choć obecnie jestem trenerem grup młodzieżowych, to w wolnej chwili z przyjemnością obserwuje jednostki treningowe drużyn seniorskich. Dziś chciałbym wam zaprezentować konspekt, który mogłem zaobserwować rok temu, podczas okresu przygotowawczego jednej z dolnośląskich drużyn amatorskich. Mam nadzieje, że przedstawiony konspekt zainspiruje was, a być może co niektórzy z was wykorzystają go w nadchodzącym okresie przygotowawczym. Daj znać w komentarzu czy zaprezentowany konspekt Ci się podoba, a jeśli sam chcesz się czymś podzielić zapraszam do kontaktu poprzez fb, bądź mailowo : kontakt@treningzpasja.pl


Konspekt jednostki treningowej

 SENIOR - OKRES PRZYGOTOWAWCZY
Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !

____________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !