Konspekt jednostki treningowej U7 od PNDD.pl - drybling

Konspekt jednostki treningowej U7 od PNDD.pl - drybling


   Witaj Trenerze, w zeszłym tygodniu poczyniłem kolejny mały krok do tego by projekt "Trening z pasją" był pomocą dla każdego, i by docierał do jak najszerszego grona trenerów . Od teraz projekt zyskał nawy adres internetowy : www.treningzpasja.pl .

   Z tej "małej" okazji do świętowania , mam dla Ciebie super prezent od pndd.pl ! Dzięki uprzejmości Trenera Jakuba Śpiegowskiego , który jest założycielem wyżej wspomnianego projektu , mogę przekazać w twoje ręce nigdzie nie opublikowany jeszcze konspekt jednostki treningowej dla kategorii wiekowej U7. Mam nadzieję, że prezent Ci się spodoba i przyda się w twojej trenerskiej pracy. Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu  pod tym wpisem⬇⬇⬇

Możesz pobrać ten konspekt klikając tutaj --->   POBIERZ KONSPEKT U7- DRYBLINGZaprezentowany konspekt, jest jednym z szesnastu konspektów znajdujących się w e-booku "Zbiór konspektów dla piłkarskich skrzatów (U7)". Link do całego zbioru : http://pilkanoznadladzieci.pl/zbior-konspektow-u7-ebook/


Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !


____________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !