Konspekt jednostki treningowej U8 - Prowadzenie piłki


Witam trenerzy! W dzisiejszym wpisie chciałbym podzielić się z wami konspektem jednostki treningowej dla kategorii wiekowej - Żak, ale z pewnością zabawy wprowadzać można już w młodszych kategoriach. Dzisiejszy cały konspekt będzie bazował na opowieściach ruchowych i ćwiczeniach w świecie samochodów. Takie prowadzenie zajęć sprawi, że dzieci będą aktywnie brały w nim udział i na pewno będą się świetnie bawić. Ostatnim razem konspekt wykorzystałem na dwóch treningach w różnych grupach U8, i dzieci z obu grup na kolejnych treningach z uśmiechem na twarzy wypytywały kiedy znów będą mogły wcielić się w super samochody. Mam nadzieje,że i niektórym z was konspekt się przyda i wywoła uśmiechy na twarzach małych zawodników - bo uśmiech jest najważniejszy !

Konspekt jednostki treningowej U8 - Prowadzenie piłki

_______________________________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !  

Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !