Konspekt jednostki treningowej - WKS Śląsk Wrocław U10



Od dwóch tygodni dzięki uprzejmości trenera Michała Kordasa, który na co dzień opiekuje się grupą U10, mam przyjemność uczestniczyć w stażu szkoleniowym w klubie WKS Śląsk Wrocław. Każde zajęcia owocują ogromem wiedzy merytorycznej i praktycznej którą na łamach projektu "Trening z pasją" będę się z wami dzielił. Trener Michał jest osobą która jest bardzo otwarta na aspekt dzielenia się swoją wiedzą, a w szczególności ogromną pasją, więc za jego zgodą udostępniam wam konspekt jednostki treningowej która zastała przeprowadzona 06.02.2018r. we Wrocławiu.

Konspekt jednostki treningowej - WKS Śląsk Wrocław U10




Przedstawiona jednostka treningowa została zaprezentowana w grupie wiodącej która radziła sobie bardzo dobrze ze stawianymi jej zadaniami. Należy jednak pamiętać aby poziom i wariant gier dostosować do poziomu zaawansowania grupy oraz ilość wskazówek powinna być dostosowana indywidualnie dla każdego zawodnika. 
_______________________________________________________________________________
Trenerze jeśli taka forma wpisów przypadła Ci do gustu, i chciałbyś abyśmy publikowali więcej jednostek treningowych czy materiałów szkoleniowych, daj nam znać w komentarzu !  

Ideą projektu „Trening z pasją” jest dzielenie się wiedzą i pasją , dlatego mam ogromną prośbę do Ciebie trenerze👨, trenerko👩, zawodniku🏃, rodzicu👪 o przekazanie tego materiału dalej – będę wdzięczny jeśli poświęcisz kilka sekund i udostępnisz ten materiał dalej. 💻 To nic nie kosztuje !